Penzion Cizkovec

ubytovanie Kremze
 

*** Penzion Cizkovec / ubytovanie Kremze

Penzion Kremze Cizkovec
Ponúkame Vám ubytovanie na statku v CHKO Blanský les v obci Chlum. Penzión Čížkovec je vzdialený 20km od Českých Budejovic a 15km od Českého Krumlova. Ideálne miesto pre kľudnú rodinnú rekreáciu alebo dovolenku skupinky priateľov.

Penzion Čížkovec Chlum ubytovanie:
K ubytovaniu sú pripravené 2 dvojlôžkové izby a 2 trojlôžkové izby. Celková kapacita je 10 lôžok. Všetky typy izieb majú samostatnú sprchu a WC. Možnosť ubytovania so zvieratkom za poplatok.

Ubytovanie v južných Čechách Chlum statok Čížkovec penzión stravovanie:
Súčasťou objektu je aj veľká spoločná jedáleň s kuchynským kútom, ktorá slúži ku stravovaniu hostí. Ubytovanie je s možnosťou raňajky typu kontinentálne za cenu 100,- Kč. Najbližšia reštaurácia je 200m, obchody 1,5km od penziónu.

Chlum ubytovanie Čížkovec penzión služby:
Mimosezónna zľava (1.9.-30.11. A 1.3.-30.6) všetko mínus 50,- Kč. Penzión Čížkovec ponúka kúpanie v bazéne (8x3m) vo dvore, pingpongový stôl, trávnaté volejbalové ihrisko. Ubytovanie v izbách s WC a sprchou. Stravovanie v spoločnej jedálni. Parkovanie. Večerné posedenie pri ohni hneď vedľa bazéna.

Dovolenka Blanský les ubytovanie Penzion Chlum Čížkovec možnosti v okolí:
Okolie je ideálne pre prevádzkovanie turistiky a cykloturistiky, rybolov a lov zveri, jazda na koni, tenisové kurty 1km. Dominantou kraja je Kleť 1083m nm, najvyšší vrchol Blanského lesa, je vzdialený 4km, môžete na neho vyjsť pešo či na bicykli alebo sa nechať zviesť sedačkovou lanovkou.

Kulturné pamiatky : Kuklov - zrúcanina hradu a nedostavaný kláštor 10km. Zlatá Koruna - cisterciánsky kláštor založený r.1263, prehliadky, expozície Písomníctva. Kláštorný chrám 12km. Dívčí kameň - zrúcanina gotického hradu z r.1349, kratšia pešia (cyklistická) trasa údolím Kremežského potoka 5 km. Kluk - granulovitý vrchol 741 m, 6km ďaleko. Holašovice - dedina zaradená v UNESCO juhočeské baroko a ľudová architektúra 12 km. Český Krumlov-mesto zaradené do UNESCO, renesančný zámok, v zámockej záhrade rotujúce hladisko (divadelné predstavenia od júna do augusta), námestie s renesančnou fontánou, 15km.
Penzion Kremze Cizkovec - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Kremze Cizkovec - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Kremze Cizkovec - k dispozícii letná terasaPenzion Kremze Cizkovec - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Kremze Cizkovec - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky: